З 18 червня по 12 липня особливий період ретроградного Меркурія: ось чого очікувати кожному зі знаків ЗодіакуЕнергетика Меркурія дуже непостійна. Вона зачіпає найрізноманітніші сфери життя, впливаючи на інформаційні та фінансові енергетичні потоки. В цілому цей період може бути небезпечний, так що краще бути обережним і дотримуватися порад астрологів.

Овен

Овнам в цей період слід зробити енергетику будинку позитивною. В іншому випадку не вдасться ефективно відпочивати і звільняти свій розум від негативних думок після складного робочого дня. Меркурій посприяє тому, що Овни стануть менш стійкими. Він послабить захисні рефлекси і утворює дірки в їх біополі. Це буде чревато сильною втомою, зняти яку можна буде вдома, в приємній обстановці.

Телець

У Тельців ретроградний Меркурій відбере енергійність і здатність швидко реагувати на зміни. Вони допоможуть стати більш активними навіть в такій непростій атмосфері. Час зворотного руху планети для Тельців стане дуже важливим, тому що перед ними можуть відкритися нові фінансові можливості. Залишиться лише вчасно помітити їх, щоб не упустити свій шанс.

Близнюки

Зворотний рух Меркурія буде означати зростання числа токсичних і негативних людей. Товариським Близнюкам необхідно знати, як спілкуватися з такими особистостями в подібні періоди, щоб захистити себе від їх негативного впливу. У роботі і справах краще покладатися лише на себе. Це буде дуже важливий, хоч і непростий час. Меркурій за ці кілька тижнів покаже Близнюкам, хто друг, а хто ворог, на кого можна розраховувати, а на кого категорично не варто.

Рак

Меркурій в такому стані сплутує карти багатьом, але Ракам особливо. З 12 червня по 18 липня важливо пам’ятати про негативні думки, від яких потрібно відмовитися як можна швидше. Якщо цього не зробити, справи можуть піти крахом. Можна буде втратити не тільки гроші, але і авторитет, повагу колег і партнерів. Важливо залишатися максимально зібраними, обережними, оптимістичними і працьовитими. У деяких питаннях доведеться покладатися лише на себе.


Лев

Для Левів цей період буде однаково небезпечним і корисним, особливо у фінансовій сфері. Вони можуть все втратити або знайти успіх. Дуже важливо бути холоднокровними і розважливими. Астрологи радять Левам навчитися чекати. Всесвіт точно підкине нові можливості. Меркурій заблокує деякі з них, але не всі, так що шанси розбагатіти залишаться.

Діва

Для Дів щастя багатогранне. Меркурій позбавить багатьох Дів відчуття задоволеності своїм життям. Прості ритуали на щастя допоможуть Дівам відгородитися від негативного впливу Меркурія і побудувати своє життя так, як хочеться їм, знайти позитивний настрій і віру в себе. Астрологи радять не починати навчання в період з 12 червня по 18 липня, а також не давати оточуючим порожніх обіцянок. Цього буде достатньо для збереження успіху.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу⇩

Loading...