“З манатками на вихід!”: Стало відомо, хто замінить Парубія на посаді. Депутатам буде непереливки

За його словами, після виборів перед новим парламентом постане чимало завдань, починаючи від вивчення основ депутатської діяльності і завершуючи формуванням коаліції. До того ж, кілька тижнів піде на елементарну реєстрацію депутатів в ЦВК.

«В найкращому випадку нова Верховна рада зможе зібратися наприкінці серпня, а якщо виходити з традиційного графіку – на початку вересня. Коаліцію сформують швидко, розподілять повноваження. Формування нового уряду відбудеться одразу після цього», – говорить Фесенко.

Також експерт зазначив, що і новий прем’єр, і новий голова Верховної Ради будуть з партії «Слуга народу». Якщо говорити про голову Верховної Ради, то скоріш за все це буде Дмитро Разумков, вважає політолог.

«Головна інтрига буде в тому, хто буде другим заступником голови ВР. Традиційно – це представник опозиції. А у нас зараз з опозицією буде дуже специфічна ситуація, на одному фланзі буде партія Медведчука, на іншому – партія Петра Порошенка», – зауважив Фесенко.

Відзначимо, що за словами політолога партії попереднього президента Петра Порошенка «Європейська солідарність» політсила нинішнього глави держави «Слуга народу» не бачить із собою в коаліції, тому вона, імовірно, опиниться в опозиції, як і «Опозиційна платформа – За життя» Віктора Медведчука.

Джерело

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу⇩

Загрузка...