Все керівництво буде змінено! У Зеленського виступили із остаточним рішенням. Такого більше не буде

Керівництво на Житомирщині зміниться, а правоохоронні органи займатимуться питаннями корупції.

Про таке майбутнє області розповів заступник голови Офісу президента Олексій Гончарук під час візиту, відповідаючи на питання активіста “Стоп корупції” Олександра Ігнатьєва.

Я поставив йому питання щодо корупційної діяльності мера Олевської ОТГ та щодо того, що кримінальні справи відносно нього “гальмуються”. Також підняв питання про незаконно видані дозволи на видобуток бурштину, ільменітів, цирконію та берилію, а також про несплату в міську раду мільйонів гривень за оренду землі”, – розповів активіст.

“Гончарук відповів, що все керівництво області буде змінюватись, першочергово будуть займатись питаннями корупції й чиновницького розкрадання в місцевих радах”, – додав Ігнатьєв.

Також, Офіс президента України обіцяє вирішити проблему нестачі коштів на гарантовані державою виплати по «зеленому тарифу» в умовах нової моделі ринку електричної енергії, яка почала працювати з 1 липня.

«За результатами аналізу перших операційних місяців роботи нової моделі ринку, ми знайдемо необхідні рішення, які збалансують ситуацію і надалі забезпечать сталий розвиток сегмента відновлюваної енергетики в Україні. Будемо шукати рішення в консультаціях і співпраці з донорами, МФО та учасниками ринку», – написав заступник голови Офісу президента України Олексій Гончарук.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу⇩

Загрузка...