Усі волинські митники після звільнення СИЛЬНО ПОХВОРІЛИ — всі nрисмерті (ВІДЕО)

Зрештою і з митницею і ДФС на Волині останнім часом діються дуже дивні речі. До прикладу вчора в головному управлінні ДФС провели обшуки, побували правоохоронці на митному посту Луцьк, там де знаходяться брокерські фірми.

В інтернет злили фотографії на яких гривні, долари у безмежній кількості. Стільки грошей аж в очах рябіє. Правоохоронці повідомляють, що податківці, незаконно торгували податковими кредитами.

Схема полягала в тому, після розмитнення транспортних засобів юридичні особи (імпортери) виписували документи на їх реалізацію кінцевому реальному споживачу (здебільшого фізичній особі). Згодом здійснювався повторний продаж автомобіля за підробленими документами. Ці фінансові операції були «транзитними», тобто проводились з метою подальшого продажу імпортного ПДВ підприємствам реального сектору економіки.

Як наслідок, підприємства-покупці безпідставно отримували суми податкового кредиту і ухилялися від сплати податків. За попередніми підрахунками діяльність такої транзитно-конвертаційної групи завдала збитків державі на 190 мільйонів гривень. Звісно і податківці і митники усе це бачили і мали з цього прибуток.

Виявляєтся на нашій митниці та в податковій таки є корупція. І потрібно усіх звільняти, і не лише звільняти, а й напевне садити, за грати. Але ж куди ж їх посадиш, коли в них таке слабеньке здоров’я. Як тільки діло доходить до суду люди мало не присмерті.

В такому стані відбувати покарання у місцях позбавлення волі не можна. І звільняти їх, коли вони на лікарняному теж не можна, згідно законодавства України.

Журналісти вже підготували партію таких от одіялець для волинської ДФС та митнків, але сьогодні виявляється, що вчора нічого не було. Як ні в чому не бувало податківці повиходили на роботу. Схоже корупція зїла не лише ДФС, а й інші органи.

Джерело

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу⇩

Загрузка...