Усі волинські митники після звільнення СИЛЬНО ПОХВОРІЛИ — всі nрисмерті (ВІДЕО)

Усіх чиновників, які заступають на високі посади повинен ретельно оглядати лікар. Чи міцне у них здоров’я. Особливо ДФСників.

Всі ми пам’ятаємо, яка біда сталася з Головою ДФС України Романом Насіровим, коли його звинуватили у розтраті державних коштів. Бідолаха мало не вмер прямісінько у стінах феміди.

Зрештою дуже часто високопоасадовці балансують поміж раєм і землею. Особливо стає зле, коли їм одягають кайданки, або ж хочуть звільнити, усунути від годівниці. Саме така біда сталася з начальником волинської митниці.

Закон як дишло, куди повернеш туди й вийшло. Вчора з’явилася інформація про те, що звільнили начальника Волинської митниці. А вже сьогодні журналісти з’ясували, що насправді начальника волинської митниці звільнили за останніх півроку вже вдруге, попри це двічі звільнений посадовець якимось дивом таки продовжує очолювати митницю.

Більше того, у нас тепер два начальники митниці Євген Шелігацький, який має статус виконуючого обов’язки і Віктор Кривіцький, якого кілька місяців тому зі скандалом та мітингами звільняли у Києві. І тепер не зрозуміло кого тут на Волині мають звільняти. Ніби Шельгацького, бо ж він керує митницею.

І ніби Кривіцького, бо ж він досі виявляється очолює Волинську митницю.

А якже ж звільнення, про яке писали усі видання та розповідали українські телеканали. Розібратися у цьому казусі пересічному громадянину не так вже й просто. Рік тому Кривіцького підвищили до заступника голови ДФС України.

Кілька місяців тому з цієї посади його зі скандалом звільнили – злі язики подейкують, що він кришував корупційні схеми. Але виявляється, пішовши у заступники голови ДФС, Кривіцький одночасно лишився очолювати Волинську митницю. Уявляєте, так можна. І звільнили його лише з однієї посади, а з іншої – ні.

І зараз звільнити Кривіцького з посади голови Волинської митниці згідно законодавства не можна, бо він пішов на лікарняне одразу після того як перестав бути заступником голови ДФС. Посадовцю на стільки стало зле, що лікується вже кілька місяців.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу⇩

Загрузка...