У Зеленського завдали потужного удару по Путіну: пішли за схемою Трампа

Секретар РНБО Данилюк нагадав, що видача російських паспортів в окупованому Донбасі – це порушення мінських домовленостей.

Україна розглядає можливість введення національних санкцій за видачу жителям окупованих частин Донецької та Луганської областей російських паспортів.

Українська влада має намір вжити конкретних заходів проти країни-агресора.

Про це ввечері 21 липня у виборчому штабі партії «Слуга народу» заявив секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Данилюк.

«Мають бути конкретні заходи, щоб цей процес припинився або максимально ускладнився. Це є порушенням Мінських угод, спланована провокація і ми, звісно, не залишимо це так», – сказав він.

Варто додати, що офіс Президента України із сумом та обуренням зустрів звістку щодо продовження арешту 24 українським морякам, а також підписання Президентом Російської Федерації указу про спрощений порядок надання українцям російського громадянства . він розпорядився внести поправки до підписаного ним раніше указу і розширити географію дії спрощеної системи надання громадянства РФ не тільки на підконтрольних бойовикам територіях, але й на Луганську та Донецьку області загалом.

«Ми розуміємо, що він спрямований на наших громадян, які вимушені проживати на тимчасово окупованих територіях. Ми вважаємо, що цей крок створює додаткові перешкоди на шляху до деескалації конфлікту та реінтеграції Донбасу, прихильність до яких керівництво Росії неодноразово декларувало.» –  йдеться в  повідомленні офісу Зеленського.

Зі свого боку Президент України доручає МЗС розробити механізм надання українського громадянства як другого для етнічних українців з дружніх нам країн, які прагнуть долучитися до розвитку своєї історичної батьківщини.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу⇩

Загрузка...