«Це все неправда!» Мажорка з партії Зеленського відреагувала на скандал із виключенням

Тусовщиця з Києва Ірина Панченко, яка займала 73 місце в партійному списку президентської партії «Слуга народу», дала інтерв’ю після її гучного виключення з політсили.

Із дівчиною поспілкувалося видання «Страна», яке й опублікувало матеріал про неї, що викликав бурхливу реакцію. Раніше Панченко від коментарів відмовлялася, проте цього разу відповіла на запитання журналістів.

Так, 25-річна юрист заявила, що підозри в тому, що для неї купили місце в партії, є необгрунтованими, а стаття про її життя – повна неправда.

1/2

Ирина Панченко

2/2

«Щоб дати мою позицію, потрібно повністю навпаки переписати вашу статтю. Вона не має до мене відношення», – сказала Панченко.

За словами дівчини, вона працювала в штабі партії «Слуга народу» і входила в її склад із моменту створення, з кінця 2018 року.

На запитання, чи проходила юрист співбесіду з головою партії Дмитром Разумковим чи подавала заявку на сайті, Панченко однозначної відповіді дати не змогла: «Я подавала заявку. Але оскільки я перебуваю в цій партії, мені запропонували. Тому що я там працюю».

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу⇩

Загрузка...