Шалені грози позривали дахи шкіл, лікарень і будинків: Знеструмлено п’ять областей

13 серпня внаслідок сильного граду в м. Сторожинець пошкоджено покрівлю Сторожинецької ЦРЛ на площі 700 кв. м та 30 вікон, покрівлю гімназії №1 на площі 900 кв. м, покрівлю гімназії №2 на площі 750кв. м та 2 вікна, покрівлю ЗОШ №1 на площі близько 4000 кв. м та 30 вікон, покрівлю ліцею №1 на площі близько 2000 кв. м, покрівлю 12 ДПРЧ на площі 300 кв. м та покрівлі житлових будинків (кількість уточнюється).

Постраждалих внаслідок негоди немає. Для прибирання повалених дерев від ДСНС залучалось шість чоловік особового складу та дві одиниці техніки. Прибрано 12 дерев.

Хмельницька область

13 серпня внаслідок сильних поривів вітру в с. Мацьківці Хмельницького району пошкоджено покрівлю школи на площі близько 150 кв. м. Постраждалих внаслідок негоди немає. До ліквідації наслідків негоди залучалося вісім чоловік особового складу та дві одиниці техніки ДСНС.

Тернопільська область

13 серпня внаслідок сильного вітру та граду в с. Синьків Заліщицького району сталося пошкодження покрівлі школи та 5 приватних житлових будинків. Постраждалих внаслідок негоди немає. Підрозділи ДСНС не залучались.

Остаточна інформація щодо наслідків негоди уточнюється.

Місцеві органи влади вживають заходів щодо надання допомоги населенню та ліквідації наслідків негоди.

Джерело

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу⇩

Загрузка...