Шалені грози позривали дахи шкіл, лікарень і будинків: Знеструмлено п’ять областей

Сьогодні вночі внаслідок ускладнення погодних умов (дощ, гроза, град та пориви вітру) сталося знеструмлення 205 населених пунктів у п’яти областях України.

Про це повідомляє ДСНС.

Зокрема, у Чернігівській області немає світла у 105 населених пунктах, Львівській – 40, Чернівецькій – 26, Київській – 24 та Житомирській – 10. До відновлення електропостачання залучені бригади обленерго.

Чернігівська область

13 серпня внаслідок сильного вітру на території трьох районів (Корюківського, Городнянського та Ріпкинського) сталося пошкодження покрівель будівель. В Корюківському районі пошкоджено покрівлю школи с. Перелюб на площі близько 300 кв. м, покрівлі 12 житлових будинків та 13 господарських споруд.

В Городнянському районі пошкоджено покрівлю школи з прибудованою майстернею с. Ільмівка на площі близько 35кв. м, покрівлю Ільмівської сільської ради на площі близько 10 кв. м, покрівлі 17 житлових будинків та 5 господарських споруд.

В Ріпкинському районі пошкоджено покрівлю школи смт Добрянка на площі близько 400 кв. м, покрівлю двоповерхового багатоквартирного житлового будинку на площі близько 100 кв. м, покрівлю 1 житлового будинку.

Постраждалих внаслідок негоди немає. Для прибирання повалених дерев від ДСНС залучалось 10 чоловік особового складу та три одиниці техніки. Прибрано 29 дерев.

Чернівецька область

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу⇩

Загрузка...