Порошенко зганьбився перед Зеленським, з’явилися красномовні кадри: “Як противно дивитися”

“Несуть парасольку Пороху, за це він платить народними грошима”; “Су*ари, навіть парасольки їм носять, суки”; “Вдалий кадр)))

Хоча кажуть, що охоронець взяв парасольку через 15 хвилин. Але все одно приємно дивитися на Президента”; “Президентом має бути просто порядна людина – В. Зеленський”; “Він в лакеях не потребує”; “Як противно дивитися на фото і не бачити б їх взагалі ніколи цих бандюг. А президента нашого треба охороняти, особливо зараз. Успіхів йому.

Бог йому в допомогу”; “Просто один несе сам, а іншим несуть! Ось в чому різниця. Не здивуюся, якщо їм і д*пи підтирати”.

Багато хто звернув увагу, що за кордоном шановні політичні лідери і навіть монархи носять парасольки без допомоги сторонніх. Так з цим завданням справляються кронпринц Норвегії, а також король Іспанії Хуан Карлос Перший разом з дружиною.

“Так повинно бути, навіть королева носить сама парасолька, а наші політики зажрались”; “Ви коли небудь звертали увагу, що королева Єлизавета, завжди сама несе парасольку? Це в такому-то віці. А тут уявили себе небожителями” – підкреслили коментатори.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу⇩

Загрузка...