Обмін «всіх на всіх»: російський адвокат зробив заяву

Переговори щодо звільнення політв’язнів між РФ і Україною ведуться вже давно, але остаточне рішення буде ухвалено вищим керівництвом Росії.

Про це в коментарі OBOZREVATEL сказав член Ради з прав людини при президентові Росії, член правління Міжнародного товариства «Меморіал» Сергій Кривенко, зазначивши, що певний тиск на російську владу все ж є.

«У Росії зараз така ситуація, що прогнози будувати дуже важко. Звичайно, ми сподіваємося на позитивний результат, і такі приклади є, коли в грудні 2017 року був обмін із тими, хто сидить на Донбасі.

Давно ведуться переговори з обміну утримуваних громадян України в РФ, і засуджених росіян в Україні, але поки безрезультатно. Але зараз у Росії все можливо. Можливо, як посилення репресій, так і ослаблення», – каже правозахисник.

Але незважаючи на те, що результат переговорів між українським і російським омбудсменом Людмилою Денисовою і Тетяною Москальковою буде залежати тільки від президента Володимира Путіна, росіяни все ж намагаються привернути увагу до цієї проблеми і тиснути на владу.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу⇩

Загрузка...