“Неможливо!”: Зеленський відмовився спілкуватися з російськими ЗМІ. Правильне рішення

Президент України Володимир Зеленський відмовив російському порталу “РИА Новости” в інтерв’ю через насичений графік. Про це повідомили в “РИА Новости”.

“Офіс президента України вдячний за ваш запит. На жаль, у зв’язку з насиченим графіком президента Володимира Зеленського запланувати інтерв’ю поки що неможливо”, – сказано у відповіді на запит про інтерв’ю.

Як повідомляють у російському видавництві, на початку липня вони звернулися в Офіс президента України з проханням відповісти на питання в будь-якому форматі.

“Зокрема, журналісти хотіли поговорити про майбутнє російсько-українських відносин і долю утримуваних осіб, включаючи керівника порталу “РИА Новости” Україна Кирила Вишинського”, – додали в порталі.

Відзначимо, за словами російських журналістів Зеленський заявляв, що відкритий до розмови з журналістами усіх ЗМІ, в тому числі російських. З тих пір він встиг дати інтерв’ю “Комерсанту”.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що глава партії “Слуга народу” Дмитро Разумков в інтерв’ю російському виданню “КоммерсантЪ” розповів про особливий статус Донбасу, який обговорюватимуть у новообраній Раді.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу⇩

Загрузка...