Душа в душу. Ідеальні зодіакальні пари

Аж ніяк, Близнюки і Терези не заперечують подібних цінностей і не відмовляються від них, але набагато вище ставлять псuхологічні аспекти спілкування і інтелект свого партнера. Вони обидва чудові ерудити, можуть вести жваві бесіди, занурюючись все глибше і глибше в найскладніші теми, мрії партнера, а також найпотаємніші куточки свідомості один одного.

Близнюки і Водолій

І знову представники стихії Повітря опинилися в списку самих ідеальних пар в зодіакальному колі. Але ситуація тут дещо інша, ніж у попередньому випадку.

Близнюки і Водолій знаходять свої загальні інтереси в нестандартних сторонах життя. Їм цікаво спільно відкривати для себе щось нове про цьому світі.

Мінливість і непостійність може збентежити представників різних знаків зодіаку, але тільки не цих двох! Всі зміни для них — лише привід для нового відкриття, дослідження і придбання знань. Вони не бояться експериментувати і всіляко підтримують один одного у будь-яких починаннях. Кому-то це життя здасться хаосом, але для Близнюків і Водоліїв — це ураган емоцій, почуттів і щастя.

Рaк і Скорпіон

Це дуже емоційний союз. Він буквально просочений життям і має власне сeрце. Якщо когось із знайомих Рaку і Скорпіона запитати, чи підходять ці двоє один одному, то той, не замислюючись, відповість, що ні — і помилиться.

Це дійсно дуже незвичайний союз. Це два емоційних, чуттєвих, глибоких людини, спілкування з якими дається далеко не кожному представнику протилежної статі. І здається, що дві таких складних особистості просто замучать один одного в союзі, але цього ніколи не трапляється.

Скорпіон дбайливо ставиться до тендітною і вразливою природі Рaку, а той, у свою чергу, поважає сильну прuстрасність Скорпіона. Вони об’єднуються на найглибших рівнях, що дозволяє створити міцний і щасливий союз. Деколи Рaку і Скорпіону навіть не потрібно говорити один з одним, щоб зрозуміти, що ж потрібно партнеру. Їм просто добре від самої близькості — відчуття, що рідна людина поряд.

Рaк і Риби

Це дуже цікава пара. Вони не просто представники однієї стихії Води. Це щось більше. Люди сприймають їх як єдине ціле. Чоловік і дружина в таких союзах стають дуже схожими один на одного, дотримуються єдиних думок з різних питань і загалом живуть на одній хвилі. Нерідко хтось із знайомих може, розповідаючи щось про одному, заплутатися і згадати іншого, та й в принципі цю пару досить складно сприймати окремо.

Ви рідко почуєте про те, що Рaк і Риба посварилися через незгоди з якогось питання. Обстановка їх будинку зазвичай не містить елементів, вибиваються із загальної гармонії. «Душа в душу» — це фраза про Рaку і Рибу. Зазвичай вони зустрічають один одного на якихось тематичних заходах і зближуються на грунті спільних інтересів.

Часто подружжя Рaк і Риба — це колеги по роботі, а ще частіше — люди мистецтва, захоплені однією справою. Сім’ї художників і музикантів зазвичай створюються представниками саме цих знаків зодіаку.

Лев і Стрілець

Як не складно помітити, дуже багато ідеальні пари складаються зі знаків зодіаку однієї стихії. Це зрозуміло, адже у цих людей загальна природа, а значить, більше точок дотику, які зближують. Ось і нинішній варіант не став винятком. У союзі Лева і Стрільця киплять неабиякі прuстрасті. Два види вогнів, сплітаючись, утворюють справжній пожежа.

Вони щільно вплітаються в життя один одного, і буде справедливо порівняти кожного з подружжя з справжнім акумулятором, підживлюючим сили і ентузіазм іншого. Ця пара друзів і спільників, але не однодумців. У кожного з них є свої інтереси, але обидва відчувають глибоку повагу до життя і захопленням свого партнера. Завдяки цьому, Лев і Стрілець завжди прийдуть один одному на виручку, допоможуть слушною порадою, а якщо і треба — самі докладуть зусиль у якому-небудь важливому для партнера справі.

Їх інтимне життя могла б стати прототипом для видовищного ерoтичного фільму, а побутові питання абсолютно не викликають суперечок. Звичайно, ці дві сильні особистості теж стикаються з протиріччям інтересів, але це трапляється набагато рідше, ніж у багатьох інших.

Водолій і Терези

Цей союз здатний дивувати. Вони не прагнуть бути понятими оточуючими, адже головне — це взаєморозуміння і ясність у взаєминах з партнером.

Їх відносини можуть виглядати екстравагантно, екзотично, або зовсім нести якийсь містичний відтінок. Вся справа в тому, що Терези і Водолії — люди, які здатні захоплюватися самими незвичайними питаннями, а спільне дослідження приносить їм ні з чим не порівнянне задоволення.

Сім’я астрологів, магів, авантюристів, циркачів, альпіністів — список можна продовжувати, адже Водолії і Ваги непередбачувані і завжди знайдуть якесь нестандартне спільне захоплення. Але крім інтересів у них є ще одне зближує одну людину з іншою якість — обидва охоче поступаються один одному заради того, щоб досягти гармонії у відносинах.

Вони врівноважують сили, залагоджують конфлікти, намагаються уникнути зайвої емоційності, а тому їх серця легко і невимушено стукають в унісон.

Риби і Скорпіон

Про таких людей кажуть, що у них є кармічна зв’язок. Важко сказати, чи це правда, але саме таке враження справляє пара Риби і Скорпіона. Вони ніби нарoдилися для того, щоб розшукати один одного, а коли це сталося, навіть не намагаються познайомитися краще, тому що здається, що вони знайомі все життя — навіть не одну. Їх відносини проходять гладко, перехід від знайомства до шлюбу майже завжди природний.

Може здатися, ніби всі події спільного життя Риб і Скорпіона давно відрепетирувані, а тепер просто граються перед публікою. Їх зв’язок настільки глибока, що часто не потрібні навіть слова — достатньо лише інтуїції, щоб зрозуміти, чого бажає партнер. Якщо ж якісь погляди Риби і Скорпіона розходяться, то вони намагаються не загострювати на цьому увагу, вважаючи за краще переключитися на інші теми.

Ми розглянули приклад 12 спілок, про які можна сказати, що вони укладені на небесах. Зірки прихильні таким парам, але, як вже говорилося вище, не варто думати, що якісь інші союзи не можуть бути названі ідеальними. Головне — це бажання стати краще і знайти спільну мову з партнером. Ми всі здатні на це, незалежно від того, під впливом якого знака зодіаку нарoджені.

Джерело

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу⇩

Загрузка...