Душа в душу. Ідеальні зодіакальні пари

Астролог розповіла, які знаки зодіаку утворюють ідеальні пари… перевір, може бути в цьому списку є ти і твій милий?

Перш ніж розглянути, які пари серед знаків зодіаку є самими ідеальними, варто розібратися, що ж ми вкладаємо в це визначення.

Ідеальний союз — це велика удача і знахідка, але це зовсім не означає, що людям, що знайшли підходящу другу половинку, не доведеться працювати над собою або розбиратися з труднощами. У чому-то буде, звичайно ж, легше, ніж більшості інших пар, але відносини — це завжди внесок, завжди ініціатива і уваги один до одного.

Зараз ми розглянемо найбільш вдалі поєднання знаків зодіаку, але пам’ятай, що якщо ти не знайдеш там свій варіант — нічого страшного, адже й твій союз і без цього стане ідеальним, якщо ви обидва будете намагатися заради загального щастя.

Овен і Водолій

Ми часто чуємо, що представники стихії Повітря відмінно поєднуються в союзи з представниками стихії Вогню. І це правда.

Пара Овна і Водолія — одна з найбільш гармонійних і по праву може називатися ідеальною. Обидва спрямовані до свободи, нових вражень, знахідками і подорожам, партнери підходять один одному, як шматочки пазлу.

Це більше ніж любов — це ще й дружба, повна радості, усмішок, пристрасті і щирого веселого сміху. Запал таких коханців не згасне з роками, їм ніколи не доведеться думати про те, чим заповнити дозвілля або як провести вихідні, оскільки на горизонті завжди виникають нові цікаві обом ідеї.

Овен і Стрілець

Це не просто союз, а справжнє бушування вогняної стихії. Два різних роду полум’я зливаються в одне. Це переповнений енергією союз, наснага і сила якого відчуваються усіма людьми навколо.

Кому-то з боку може здатися, що Овен і Стрілець — це просто нерозлучна пара друзів, які захоплені загальними інтересами і, будучи дорослими, дуріють один з одним, але це дещо поверхневе судження.

Насправді Овен і Стрілець просто завжди знаходяться на одній хвилі, що називається, захоплені одне одним і легко спілкуються, розуміючи все з півслова.

Хтось може називати їх союз занадто голосно, занадто яскравим, мало не божевільним, але для Овна і Стрільця це солодке божевілля, розділити і зрозуміти яке здатні тільки вони — і ніхто більше.

Телець і Рaк

Відносини Тільця і Рaку збудовані дуже тонко. Це чуттєвий союз, пройнятий невловимими для інших людей псuхологічними віяннями.

Сторонньому спостерігачеві важко повірити, наскільки добре відчувають один одного, ці партнери, як вони уважні до дрібниць, ощадливі у відносинах і ніжні. Все, що можуть сказати їх знайомі: Рaк і Телець дуже міцна пара, в якій практично не виникає суперечностей.

Так, це виглядає саме так, але ніхто не знає насправді того, як ці люди підтримують один одного і наскільки в дійсності зворушливий і романтичний їх союз, оскільки їх особисте не призначене для сторонніх очей.

Телець, Козеріг

Цей союз — повна протилежність попередньому. В його основі лежать сильна прuстрасть, емоційність. Любов тут — не тендітна павутинка, а якась незламна сила, про володінні якої хочеться кричати на весь світ, щоб поділитися з усіма радістю. Не дивно, що прuстрасні Поцілунки з Козерогом так багато часу проводять в ліжку.

Але було б несправедливим сказати, що фізична сторона — єдине, що об’єднує цих представників зодіакального кола. Насправді, крім прuстрасті, є ще безліч причин, за яких Тельцю і Козерогові так добре разом.

Нехай вони не занадто романтичні, але зате цілком захоплені своїм партнером, відмінно його відчувають, вірні і поділяють захоплення один одного. Цього союзу багато заздрять, бажаючи мати таке ж щастя в любовних відносинах. Абсолютно логічно, що Телець, Козеріг входять у список 12 ідеальних пар.

Телець і Діва

Це дуже зважений союз. Якщо Телець — це знак, який може зійтися з багатьма, оскільки він буває різним, то Діва — людина строгих правил і непохитних поглядів. Ця негнучкість Діви робить її досить важким партнером, з яким дуже складно знайти спільну мову, а вже тим більше знайти щастя в шлюбі.

Тим не менш Телець не тільки на це здатний, але ще й настільки добре відчуває Діву, що вони є однією з найбільш вдало сумісних пар, відомих астрології. Досить складно пояснити сторонній людині, чому ж Діві і Тельцю так добре разом. Вони можуть здатися нудними і позбавленими пристрасті людьми.

Але це лише тому, що і той і інший не звикли демонструвати свої почуття на публіці. В дійсності їх союз — це ретельно спланований, буквально виміряний до міліметра ідеальний алмаз, якої виблискує рівномірними гранями прuстрасті, любові, поваги і дружби. З точки зору балансу, Телець і Діва — бездоганна пара.

Близнюки і Терези

Ці два представника стихії Повітря схильні витати високо над землею, тому не кожен зможе підійти досить близько, щоб зрозуміти, чому ж партнери так захоплюють один одного. З боку може здатися, що у них сама спокійне життя, абсолютно позбавлена яких-небудь яскравих подій, дорогих придбань, далеких подорожей і всього того, чого так потребують багато людей, щоб відчути себе щасливими.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу⇩

Загрузка...