Бориспільський чиновник, якого вигнав Зеленський, увесь тремтить і на камеру обіцяє, що не буде подавати на президента до суду..

Про це він сказав у відео, оприлюдненому уночі.

«Через те що інцидент використали проросійські сили і телеканали, і намагаються зробити із цього провокацію, тому я вийшов в ефір. Я один із тих, хто закликав голосувати за нашого президента», — сказав Годунок.

Він пояснив, що конфлікт на нараді 10 липня із президентом виник тому, що «оточення Зеленського подало неправдиву інформацію». «Це невелике непорозуміння, яке завтра минеться», — підкреслив Годунок.

«Я не хочу розхитувати ситуацію в країні, коли ворожі канали намагаються використати цю ситуацію як провокацію і показати в поганому світлі нашого президента», — зауважив чиновник.
Годунок заявив, що він 11 липня «не йде нікуди в СБУ». «А планую до них звернутися із депутатським запитом, чи є на мене будь-яка інформація, яка може мене порочити», — повідомив секретар міськради Борисполя.
«Я думаю, що президент розбереться у тій недолугій ситуації, в яку ми обоє потрапили і покаже, що я ніякий не бандит, а просто на просто виникло непорозуміння в його оточенні —  хто надав йому ту неправдиву інформацію, яку він висвітлив на нараді», — підкреслив Годунок.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу⇩

Загрузка...